MARGINS היא חברת TURNAROUNDS.
אנו מזהים פוטנציאל עסקי בלתי ממומש בחברות, ופועלים למימושו.

MARGINS פועלת בשני מודלים:

1. השקעות TURNAROUND בחברות.

2. ייעוץ כלכלי, אסטרטגי וניהולי. 

בין אם אתם לקוחות או שותפים, אנו דואגים קודם כל לאינטרסים והעתיד העסקי שלכם. אנחנו עושים זאת על ידי התחשבות במטרות והיעדים שלכם, ומשלבים אותם עם הניסיון שלנו בתכנון המבוסס על נתונים ועובדות.

שום דבר שאנו עושים לא מבוסס על ניחוש או תקווה.

רק עובדות.

Give Me Six Hours to Chop Down a Tree

and I Will Spend the First Four Sharpening the Axe

Abraham Lincoln

הגישה שלנו

אנו מביאים לשולחן הבנה מעמיקה בגורמים המניעים את התהליכים העסקיים בחברה, יחד עם ה'גורם האנושי'.

אנו מאמינים כי תוכנית עבודה איכותית וברת השגה מתחילה באנליזה מעמיקה היורדת לפרטי פרטים.

ליווי צמוד יוביל ליישום השינוי ומיסוד ההצלחה.

אנו בוחרים לעבוד עם חברות בהן אנו יכולים להביא את היתרונות היחסיים שלנו למימוש הפוטנציאל העסקי, יחד עם אנשים בעלי חזון, מוטיבציה ורצון לשנות, כאלו אשר מאמינים שדרושה עבודה קשה כדי להגיע להישגים.

פרטים קטנים מספרים

סיפורים גדולים

הנהלת החברה

הקמנו את MARGINS בשנת 2009 עם המון תקוות, הרבה כוונות טובות ונחישות להצליח.

בדרך נשרטנו, נפצענו, למדנו. וגם שמחנו, צחקנו, היינו מאושרים ומלאי סיפוק של עשייה.

ליווינו חברות קטנות, בינוניות ומהגדולות במשק, במגזר הפרטי והציבורי, בפרויקטים אדירים בחזית העשייה. ועדיין מתרגשים להתחיל פרויקט עם לקוחות חדשים. כל פעם מחדש.

 

אוהבים את מה שאנו עושים. מחפשים אחר המעניין והמאתגר.

רוצים לעשות טוב. בתוצאה. ובדרך.

גל גונן, מנכ"ל

גל ייסד את MARGINS בשנת 2009 בכדי לספק ללקוחותיו מקום בו יוכלו לקבל החלטות מושכלות ונכונות עבורם, ע"י תכנון עסקי מבוסס עובדות, עצמאי ולא מוטה.

עם יכולת מוכחת לפשט בעיות מורכבות, גל מסייע לחברות לעמוד באתגרי הסביבה העסקית ולייצר ערך ממשי ומדיד וכל זאת ע"י שימוש במתודולוגיות תכנון עסקי ייחודיות.

לפני שהקים את MARGINS, גל ניהל מחלקה כלכלית במשרד ייעוץ וצבר ניסיון רב בעבודה מול לקוחות מובילים במשק הישראלי בסקטורים רבים ומגוונים.

גל מחזיק בתואר שני במנהל עסקים (M.B.A) ותואר ראשון בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, גל משמש מנטור עסקי בפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב עבור בוגרי הפקולטה וסטודנטים לתואר שני.

מוטי גונן, שותף מייסד

כמומחה לתכנון עסקי, ניהול ופיננסים בעל ניסיון עשיר, מוטי מביא עמו מימד ניכר של עומק לצוות של MARGINS.

עם למעלה מ – 35 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בחברות עסקיות רבות, הן כחלק משדרת ההנהלה והן כיועץ חיצוני, מוטי נהנה לסייע לבעלי עסקים, חברי הנהלה, משקיעים ויזמים בהליכי התכנון העסקי, קבלת ותיעדוף ההחלטות במטרה ליצור אופק עסקי בהיר.

לפני שהצטרף ל – MARGINS, מוטי שימש במספר תפקידים בכירים בתחום ההנהלה והכספים, ליווה הקמות של מיזמי הון-סיכון, הכין תוכניות עסקיות למכרזי ענק במשק הישראלי כגון מכרזי הסלולר השני והשלישי, מכרז רשות הדואר ועוד ובעברו אף היה בעלים של משרד רו"ח.

מוטי הוא רו"ח מוסמך ומחזיק בתואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, מוטי משמש מנטור ליזמים בתוכנית לתואר שני בעיצוב חדשנות ויזמות במסלול האקדמי המכללה למנהל.

אלדד בן גל, שותף

עם רקע של שירות רב שנים ביחידות המודיעין האנושי, בסקטורים ממשלתיים ופרטיים, צבר אלדד "מומחיות לאנשים" וניסיון רב בהבנת הגורם האנושי אשר מהווה ליבת העשייה של כל חברה.

אלדד מסייע ללקוחותיו לעמוד באתגרים מורכבים ולחתור אל עבר השגת היעדים, כל זאת ע"י שימוש במתודולוגיות אותן פיתח במהלך שנות שירותו ביחידות מודיעין מובחרות.

אלדד יודע לזהות את הנקודות הנכונות, להבין מורכבויות בינאישיות ולהוביל תהליכי הבראה תוך רתימה של כלל המעורבים והנעתם לפעולה.

לפני שהצטרף ל – MARGINS, אלדד הקים וניהל חברת מודיעין פרטית אשר סיפקה שירותים לממשלות וחברות בישראל ובעולם, בתחומי מודיעין המתקבל ממקורות מידע אנושיים (HUMINT).

אלדד ישאל את השאלות הנכונות, הקשות והמדויקות שיסייעו לכם להפוך חזון ויעדים למהלכים אסטרטגים יוצרי ערך בשטח. אלדד "גורם לדברים לקרות".

אלדד מחזיק בתואר ראשון במדעים (B.Sc) מהאוניברסיטה העברית.

מנחם בגין 144, ת"א מגדל מידטאון, קומה 43
טלפון: 03-9125050 | פקס: 03-9125060